19979 találat az Indexről, és a környékéről.

Ziccerek voltak, gól nem a Fradi–CSZKA-n

2019.11.07. 20:48 Módosítva: 2019-11-07 23:46:20
7
Blažič pár méterről a kapu helyett a kapust találta telibe, pedig a győzelem is meglehetett volna a Fradinak. A túloldalon Dibusz újabb bravúrokkal folytatta, a budapesti 0-0-val a magyar bajnok négy pontot szerzett a CSZKA ellen, és négy forduló után a továbbjutás közelébe került az Európa Ligában.
Halálba fejelik magukat a focisták

2019.11.03. 16:42 Módosítva: 2019-11-04 10:26:11
930
Nem tűnnek veszélyesnek, de a fejesek súlyos problémát jelentek a futballistáknak. Az Alzheimer-kór veszélye például ötszörös, a demencia három és félszeres, a Parkinson-kór kétszeres eséllyel alakul ki náluk. Ki lehet tiltani a fejelést a futballból?
CSZKA Moszkva–Ferencváros

2019.10.24. 18:42 Módosítva: 2019-10-25 08:43:04
88
Kivételesen az oroszok fáradtak el az utolsó 10 percre, a pillanatokkal korábban beállt Varga Roland élete legkönnyebb góljával döntött. A Fradi győzött Moszkvában az Európa Liga harmadik körében.
Horvátország–Magyarország

2019.10.10. 20:29 Módosítva: 2019-10-10 23:29:53
616
Az ötödik percben eldőlt a spliti Eb-selejtező, és csak a horvátokon múlt, hogy három gólnál megálltak. Gulácsi büntetőt fogott, Kleinheislert kiállították, de a vereség ellenére maradt némi esély a sikeres Eb-selejtezésre.
Ferencváros–Ludogorec

2019.10.03. 18:45 Módosítva: 2019-10-03 22:15:42
158
A barcelonai bravúr után otthon égett meg az Európa Ligában a Ferencváros, 3-0–ra kaptak ki a július óta veretlen Ludogorectől. A bolgár csapat emberhátrányban is betalált, a Fradi a kevés helyzetét sem használta ki.