A Lyon zúzta össze Ibrahimovicék álmát

2016. február 29., hétfő 09:40

A PSG az első vereségét szenvedte el a francia bajnokságban, Zlatan Ibrahimovicék 27 meccs után a Lyontól kaptak ki 2-1-re.

Három hete Thiago Silva, a PSG csapatkapitánya még magabiztosan nyilatkozott, azt mondta, veretlenül lehet francia bajnok csapata, először a Ligue 1 történetében. Az előző idényt is nézve, már 36 bajnokin nem kapott ki a PSG.

A Lyon már a 13. percben vezetett Cornet góljával, majd az első félidő végén megduplázta az előnyt. Az 51. percben Lucas Moura is betalált, de maradt a 2-1.

Gratulálok a Lyonnak. Jól játszottak, mi meg nem, a menedzserünk mondta a félidőben, hogy ébredjünk fel, de túl késő volt. Rosszul játszottunk, habár rúgtunk egy gólt, fáradtak voltunk" – nyilatkozta David Luiz.

A PSG bajnoki címe a vereséggel is biztos, tíz fordulóval a vége előtt húsz ponttal vezet a második Monaco előtt.