Fehér János

Értelmezhetetlen időpontra került az atlétika-vb Értelmezhetetlen időpontra került az atlétika-vb

Nemcsak a magyaroknak, mindenkinek extrém helyzet a szeptember végi kezdés.

tegnap, 16:15

A Honvéd csak erkölcsi győztes lehet a Craiova-botrány után A Honvéd csak erkölcsi győztes lehet a Craiova-botrány után

A klub szerint a UEFA szabályrendszere nem ad lehetőséget arra, hogy igazuk legyen.

szeptember 18. 20:10

A Tottenham kétgólos előnyt adott el a BL-ben A Tottenham kétgólos előnyt adott el a BL-ben

Az Olympiakosz lepte meg döntetlennel az előző sorozat döntősét A Brugge is ikszelt a Galatával.

szeptember 18. 18:50

Kisebb meglepetésre az előző szezonban döntős Tottenham Hotspur 2-0-s előny után 2-2 játszott az Olympiakosz Pireusszal a Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.

A Juventus is kétgólos előnyt adott el az Atlético Madrid ellen. A Juve a 70. percig ment kettővel, ekkor szépített Savic, majd a 90. percben Herrera fejese ért pontot a spanyoloknak.

A PSG-ből és a Real Madridból is több kulcsjátékos hiányzott, de valószínűleg senki sem számított ilyen könnyű meccsre. A jóval magasabb fokozatban pörgő PSG már az első félidőben 2-0-ra vezetett az exrealos Di María góljaival. A második félidőben is látványosabb volt a játékuk, végül a 91. percben lett 3-0 a franciáknak.

A Ferencvárost kiejtő Dinamo Zagreb nem kegyelmezetett az Atalantának, 4-0-ra verték a horvátok az olasz csapatot úgy, hogy Orisic mesterhármast ért el.

A Bayern München kicsit küszködött a Crvena zveda ellen, de végül sima 3-0 lett a német bajnoknak, ami a meccs legvégén egy trükkös gólt is szerzett.

A Bayer Leverkusen-Lokomotív Moszkva a potyagólokról szólt. A Lokomotív öngólt is lőtt, de az ellenfél kapusától is kapott egy ajándéklabdát, végül 2-1-re nyertek az oroszok.

Az ukrán Sahtar Donyeck nem tudott nagy ellenállást kifejteni, szintén 3-0-ra kapott ki Manchester Citytől.

A nap egyetlen gól nélküli meccsét a Brugge játszott a Galatasarayjal.

Eredmények:

A Bayern a 91. percben végzett el egy trükkös szabadrúgást a szerbek kapujától 20 méterre. A szerbek lövést vártak, de Müller befutott  sorfal mögé, és egy átemelést levéve szerzett könnyű gólt.

A 90. percben elvégzett szöglet után Herrera fejelt kapuba.