95 találat az Indexről, és a környékéről.

2019.12.19. 23:38 Módosítva: 2020-01-24 13:56:48
14
A csapatok és mi is értékeljük a 2019-es F1-évet, de talán még érdekesebb, hogy mi lesz 2020-ban. A Bukótér, az Index Forma-1-podcastjának évadzáró adása.

2019. július 16., 11:29

Vettel 32 évesen kiégett? Vettel 32 évesen kiégett?

Nemcsak futamok óta, nemcsak idén, hanem már harmadik éve művel tőle korábban teljesen szokatlan dolgokat a ferraris. Miért hibázik, és csak az ő sara, hogy kritikus helyzetbe került?

2019. május 29., 06:43

Ja, hogy van egy másik kocsink is? Ja, hogy van egy másik kocsink is?

Pilótát csapata nem szívatott úgy meg, mint a Ferrari Leclerc-t Monacóban. Figyelmetlenség, arrogancia vagy csuklóztatás? A futam aztán Hamilton és Verstappen miatt lett klasszikus.

2019. április 30., 20:00

Egy futamra vagyunk a Ferrari-apokalipszistől? Egy futamra vagyunk a Ferrari-apokalipszistől?

Vettel beletörődött a Merci-fölénybe, Leclerc-nek szava se lehet, a menedzsment csak hibázik. Mintha a Bukótér-stábot jobban érdekelné, mi történik a F1-csapattal, mint az olasz fejeseket. Podcast.

2019. április 1., 22:06

Még nézni is elkeserítő volt a motorsport durva tréfáját Még nézni is elkeserítő volt a motorsport durva tréfáját

Írni sem lehetett volna keményebb forgatókönyvet, gondoljunk bele, milyen lehetett átélni Leclerc bahreini csalódását. Hogy történhet meg ilyen a világ leggazdagabb sportjában, a leggazdagabb csapatnál? Bukótér, a Forma-1-podcast.

2018. november 26., 18:44

Természetellenes, hogy így lép le Természetellenes, hogy így lép le

Akkor Alonso most visszavonult? Vagy kivár? Kavarás van körülötte, mint az elmúlt 15 évben mindig, de miért?. Rendhagyó F1-szezonértékelő sok Makaóval. Podcast.

2018. november 12., 21:34

Minek ment oda? Miért nem hagyta? Minek ment oda? Miért nem hagyta?

Ocon és Verstappen szemszögéből is megvizsgáltuk a brazil F1-futam balhéját. A szálak 2001-ig és Juan-Pablo Montoyáig vezetnek. Bukótér.

2018. május 5., 11:43

Hamilton megkövetve, Ricciardo begőzölt Hamilton megkövetve, Ricciardo begőzölt

Nem várt szavak a Bukótérben, bár Bakuban nem is a bajnok körül forgott a világ: a Red Bull-nál sokkal mélyebben van gáz, mint gondolnánk. Podcast.

2018. április 18., 16:14

Gáz lehet a Mercinél Gáz lehet a Mercinél

A Red Bull problémája a 20 éves agy, aki helyett egy 27 évest választanánk. Egy perc alatt megoldottuk a Forma-1 pilótatorlódását. Bukótér-podcast.
Karácsonyig megtörténik

2017.11.30. 09:29 Módosítva: 2018-05-16 15:42:48
48
Egy nagy durranás maradt a Forma-1-ben: az utóbbi hét év legmegkapóbb pillanata készül a Williamsnél. Elmeséljük, miért nem volt verseny az utolsó futamon. Bukótér, az Index F1-podcastja.

2017. november 3., 10:57
  • 18+

Nitro lesz a Forma-1 Nitro lesz a Forma-1

Az elsikkadt bajnokavatást újra a régi finn rázta fel, és 2018-ból is kaptunk ízelítőt. És 2021-ből. Podcast.

2017. október 25., 17:59

Vágta volna be közéjük a sisakját! Vágta volna be közéjük a sisakját!

Megvan a karakter az F1-ben, csak nem engedik ki a palackból. De valami végleg kiveszett a pilótákból, rá is jöttünk, mi. Bukótér Austin után, Mexikó előtt.

2017. szeptember 6., 08:33

Alonso joggal tajtékzott a hülye szabályon Alonso joggal tajtékzott a hülye szabályon

Szerinte söröztek a felügyelők, de bár csak ennyi lett volna. Monzában nyolc kör verseny volt, a Ferrari összeomlott, valóban padlóra kerültek? Bukótér.

2017. augusztus 30., 16:34

Alienként csapott le a Ferrari Alienként csapott le a Ferrari

A Hamilton–Vettel-csata, Räikkönenék dupla előzése, Alonso húzása durva feszültséget generált Spában. És volt ott Schumacher is. Bukótér-podcast.

2017. június 29., 09:49

Mennyire sáros Hamilton? Mennyire sáros Hamilton?

Nem lehet túllendülni a bakui balhén, pláne most, hogy újranyitják a dossziét. Kibeszéltük a történteket a Bukótér-stúdióban is, és nem feledkeztünk meg a hétvége elfelejtett főszereplőiről sem. Podcast.

2017. május 6., 10:32

Hamiltonnak gyűlölnie kell Hamiltonnak gyűlölnie kell

A stáb új emberrel egészült ki, körüljártuk néhány sztárpilóta válságának okait, többek között Kimiét. De milyenek ezek a pilóták testközelből? Új Bukótér-adás.
Ha ez az új Forma-1, akkor felejtsük is el

2017.03.28. 19:52 Módosítva: 2018-05-16 15:46:57
192
A Ferrari tényleg ennyire jó, vagy a Merci szúrta el az első futamot? Mit csinál most Rosberg, és miért cseréltek le egy mercis pilótát ferrarisra egy nappal a rajt előtt? Meglepetésvendég a stúdióban!

2016. november 28., 18:20

Ha én vagyok ott, durvábban csinálom Ha én vagyok ott, durvábban csinálom

Rosberg nyerte Hamilton bajnokságát, vagy ez túlzás? Azt kutatjuk, hol hagyta el az angol a bajnokságot, ami már a kezében volt, és miért. Ki hiányzik majd a Forma-1-ből jövőre, és ki nem?
Hát, ennyi volt. Legalábbis így hárman

2016.09.20. 16:29 Módosítva: 2016-09-30 14:29:22
190
Az utolsó Bukótér-adásban az új Forma-1-tulajdonos terveit kutatjuk, és hogy tényleg bajnok lehet-e egy második vonalas pilóta. Közel öt év, jó 50 adás után felbomlik a trió.