Harminc embert szállító vonattal ütközött egy autó az Eger-Szilvásvárad vonalon. A balesetben egyik jármű utasai sem sérültek meg. A helyszínelés lezárult, így a vasúttal utazóknak már nem kell pótlóbuszra átszállniuk az érintett szakaszon.
Vonattal ütközött össze egy személyautó Egerben, a Homok utcai vasúti átjáróban – írta a katasztrófavédelem.
A balesetet követően az autó két utasa ki tudott szállni, és a vonat harminc utasa is elhagyta a szerelvényt. Az egri hivatásos tűzoltók áramtalanították az autót. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek, valamint a vasúttársaság szakemberei is a helyszínre tartanak.
A MÁVINFORM Facebook-oldalán megjelent tájékoztatás szerint a beleset április 21-én, hétfőn délután történt az Eger-Szilvásvárad vonalon, ami után az utasokat pótlóbusz szállította tovább. Mint írják, az érintett személyvonat (35514) 13:05-kor indult el Egerből.
Az ütközésben nem sérül meg senki.
A portál szerint befejeződött a helyszínelés, így már nem kell pótlóbuszos közlekedésre számítani a vonalon.
Az Agria Tv Bt Facebook-oldalán közölt képeket a balesetről.