A kapkodó kapus bénán dob

2012. október 1., hétfő 15:00 | aznap frissítve

Az Olympique Marseille kapusa egy félresikerült mozdulat után az ellenfélnek adott gólpasszt.

Hat győzelem után verték meg az Olympique Marseille-t a francia bajnokságban. A Valenciennes otthonában kaptak ki, ráadásul kapusuk is elemében volt.

A meccs 38. percében 2-0-ra vezettek a házigazdák, amikor a korábbi francia válogatott Mandanda saját tizenhatosán belül szedett fel egy labdát, majd úgy tett, mintha dühből vágná földhöz, pedig csak indítani akart. A mozdulat annyira szerencsétlenül sikerült, hogy a labda Kadir elé pattant, aki az üres kapuba belsőzött, ezzel lett 3-0.

A második félidőben a negyediket is berúgta a Valenciennes, a Marseille a 92. percben lőtte becsületgólját. A vereség ellenére az Olympique továbbra is vezet a bajnokságban, a Valenciennes a hetedik helyre jött fel.