Rekordrészvétel volt a siófoki Beach Body-n

2014. július 30., szerda 14:12

Harmadik alkalommal rendezték meg a Borsodi Beachen a BioTechUSA és a FitBalance neve alatt futó nemzetközi fitneszversenyt, a Beach Body-t.

Az eredetileg tehetségkutatónak szánt rendezvényen a nagyjából 80 induló három kategóriában - Mr. Beach International (Men’s Physique Kupa), Miss és Mr. Beach Athletic International (Athletic Fitness Kupa), Miss Bikini Beach International (Bikini Fitness Kupa) - versenyzett.

A Men’s Physique-ben alapvetően a forma és az összkép számított,az Athletic Fitnessben erő-állóképességi gyakorlatok is helyet kaptak, így húzódzkodás és tolódzkodás.

A Men’s Physique-ben, 178 cm alatti kategóriában Tóth Renátó nyert, és ő lett a kategória abszolút bajnoka is, plusz 178 cm-ben Magosi Zsombor győzött, ő nyerte a Férfi Athletic Fitnesst is.

A nőknél 163 cm alatt Sebestyén Ágnes, 169 cm alatt Fekete Tünde, 169 cm felett Petruska Szonja nyert, és ő lett a kategória abszolút bajnoka is.