Váratlan eredmény született a Magyar-kupában

2018. február 21., szerda 20:35

Három meccset játszottak szerdán a Magyar Kupában, amiből kettőn be is jött a papírforma, a Honvéd azonban kétgólos előnyt szórakozott el, ezzel csak döntetlent játszott a másodosztályú Siófok otthonában – írja az MTI.

A találkozó első gólját a téli átigazolási szezonban szerződtetett Heffler Tibor szerezte, majd az OTP Bank Liga legutóbbi kiírásának gólkirálya, Eppel Márton volt eredményes, a 82. percben azonban előbb tizenegyesből szépített a Siófok, a 90. percben pedig egy szöglet után ki is egyenlítettek, 2-2 lett a vége.

A másodosztályban listavezető MTK könnyedén, 4-0-ra nyert a megyei I. osztályú Sényő csapata ellen, az élvonalbeli Balmazújváros pedig 3-2-re nyert az NB II-es Győr otthonában.