Elég volt két fejes, hogy kicsinálják a Liverpoolt

2016. január 2., szombat 15:41

A Liverpool két bajnokit nyert karácsony óta, szombat délután a nyolcadik West Ham otthonában mentek volna zsinórban a harmadikért.

De a hazaiak már a 10. percben előnyben voltak Antonio góljával, Enner Valencia beadása után fejelt a léc alá.

A második félidőben jött egy újabb védhetetlen fejes, ezúttal az üresen érkező Andy Carroll bólintott a kapuba.

Később lehetett volna 3-0 is, de egy kapu előtti kavarodásnál tisztázni tudtak a liverpoolosok. A hajrát azért megnyomta a vendégcsapat, a WHU-nak egy szöglet után a gólvonalról kellett mentenie, a folytatásban pedig több lövést is blokkolt a védelmük.

A 2-0 lett a végeredmény, a Liverpoolnak csak néhány jobb periódusa volt a meccsen, a védelmük sem állt a helyzet magaslatán, a teljes első félidőben csak egy sikeres szerelése volt az egységnek. A WHU kézben tartotta a meccset, szervezetten védekezett, és összességében simán nyert.