Kikaptak Dárdaiék, nincsenek már dobogón

2016. február 13., szombat 17:46 | aznap frissítve

Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC 2-0-s vereséget szenvedett Stuttgartban a Bundesliga 21. fordulójában, és mivel a Bayer Leverkusen győzött, a harmadikról a negyedik helyre csúszott a bajnokságban, miután a négy tavaszi forduló alatt háromszor döntetlenezett és egyszer kikapott.

A Stuttgart a 53. percben szerzett vezetést Dié góljával, majd a 84.-ben Kosztics állította be a végeredményt.

A Darmstadt még vezetett is a Leverkusen ellen, de Sulu öngólja után már egyenlő volt az állás a 62. percben, majd a 77.-ben Brandt meg is nyerte a meccset a vendégeknek, amelyek jobb gólkülönbséggel a Hertha elé kerültek a bajnokságban. Mindkét csapatnak 35-35 pontja van, de míg a Leverkusennek plusz 9 a gólkülönbsége, addig Dárdaiéknak csak hat.

A Werder Bremen 1-1-et játszott a Hoffenheimmal, Kleinheisler Lászlót ezúttal nem cserélték be.

A Dortmund Henrikh Mkhitaryan szólógóljával verte 1-0-ra a Hannovert.

A Frankfurt Kölnbe látogatott, Huszti Szabolcs végigjátszotta a mérkőzést, és az ő ravasz beadása után megszerezték a vezetést. Meier kicsavart lábfejjel lőtt gólt. Ezután azonban a Köln gyorsan egyenlített és a meccs végére felőrölte Husztiékat.