Orban buta büntetőt csinált, C. Ronaldo köszönte

2016. március 2., szerda 21:54

2-1-re vezetett a szünetben a Real Madrid Levantéban eseménydús első félidő után. A főszereplő a hazaiak balhátvédje, az argentin Lucas Orban, aki nem sokkal a félóra után felrúgta Lucas Vazquezt, a büntetőt meg Cristiano Ronaldo berúgta.

Kristálytiszta tizenegyes volt, elnézni sem lehetett. Nem telt el öt perc, Vazquez a szélen kicselezte Orbant, passza után Borja Mayoral lőtt, a labda a kapufáról Marinho kapus testére, onnan a vonal mögé pattant. Öngól.

Úgy tűnt, a nagyon tartalékosan felálló Madrid el is döntötte a meccset, csakhogy Deiverson egy perc múlva szépített.

Először lest reklamáltak, aztán simán lemaradtak a brazilról, akinek nem volt nehéz a kapuba helyeznie.

A második félidő jóval nyugalmasabb volt, a Real jobb volt, de csak a 90. perc után tudta le a meccset, amikor C. Ronaldo gurított vissza remek asszisztot a csere Iscónak, aki a jobb alsóba helyezett. A vége 3-1, a Real 9 pontra van a csütörtökön játszó Barcától, és négyre a második Atletico Madridtól.