Vissza se merték játszani a fradis Hajnal Tamás ütközését

2017. július 16., vasárnap 18:48

Súlyosan megsérült a vasárnap kora esti NB I.-es Ferencváros-Felcsút meccsen a sokszoros magyar válogatott futballista, Hajnal Tamás.

A középpályás a 80. percben a felugró Spandler Csabával ütközött, az ellenfél csípője találta telibe a fejét. Mikor földet ért, már eszméletlen volt, de a landolásnál is beütötte a fejét.

Azonnal ellátták, nyakmerevítőt kapott, hordágyon vitték le. Annyira súlyos volt az eset, hogy az m4 meg sem ismételte.

Percek múlva a csatorna pályaszéli riportere, Berkesi Judit kiderítette, az első diagnózis szerint agyrázkódása lehet a játékosnak, aki közben magához tért. Csak ezután mutatták meg lassítva, mi történt.

Hajnal a második félidőben állt be, lecserélni nem tudták, a Fradi 10 emberrel fejezte be. 1-1 lett a végeredmény az 1. forduló rangadóján. Szakály góljával a Felcsút vezetett, Varga Roland szép szabadrúgásból az első félidő végén egyenlített.

A jelentős, 6000 fős közönségnek borzalmas meccset kellett végigszenvednie, a két gólon kívül nem sok köszönet volt a játékban. Fütyültek is rendesen a drukkerek a lefújás után.