A Barcelona nem tett csodát Madridban

2017. október 14., szombat 23:16

Nagyon érdekes és fontos meccset játszott egymással az Atlétcio Madrid és a Barcelona, és ahogy ilyenkor lenni szokott, nem volt győztes: Atlético Madrid–Barcelona 1-1. A katalán csapat a katalán függetlenségről szóló népszavazás, illetve a katalán elnök furcsa, a szavazás eredményét értékelő beszéde után először utazott a spanyol fővárosba.

Az Atlético a 21. percben szerzett vezetést Saúl nagyszerű lövésével.

A gól után viszont a Barca irányította meccset, sokáig úgy tűnt, csak az a kérdés, mikor egyenlít. Aztán a második félidő közepétől inkább már az lett a kérdés, hogy ki tud-e egyenlíteni.

A 82. percben végül sikerült: Sergio Roberto jobb oldali beadását Suárez fejelte be, aki a meccs után elmondta, hogy fontos volt ez az egy pont, mert a bajnoki cím felé vezető úton az a legfontosabb, hogy a legnagyobb riválisoktól ne kapjon ki a csapat. A Barcelona nyolc meccs után 7 győzelemmel és ezzel a döntetlennel áll az első helyen.