Harry Kane fenséges, a Spurs szuper

2017. október 22., vasárnap 19:37

A Tottenham simán verte a Liverpoolt a PL 9. fordulójának utolsó meccsén, vasárnap este 4-1 lett Londonban.

A Wembley-ben Spurs-sállal pózolt Diego Maradona a kezdés előtt, a hazai drukkerek megtapsolták, majd olyan játékot láthattak, mint az argentin válogatottól Maradona idején.

Harry Kane-nek négy perc sem kellett a gólhoz, aztán adott egy elegáns gólpasszt a koreai Szonnak. A Pool padlón volt, de a Tottenham kiengedett, így Salah szépített. Ő ballábas, de most el kellett vállalnia jobbal, és bár a labda sírt, amikor a kapuba pattogott, beakadt a hosszú alsóba.

A Pool nem húzta ki viszont a szünetig egy gól mínusszal, a hosszabbítás harmadik percében jött Dele Alli remek kapásgólja, 3-1.

Percek teltek el a második félidőből, amikor újra jött Kane: keretbe foglalta a meccset, kavarodásban kapcsolt gyorsan, és bombázta be közelről 12. meccsén 13. gólját a szezonban.

A Pool nem volt meccsben a hátralévő időben sem. A Tottenham 20 ponttal harmadik a ligában, a Pool 13-mal kilencedik. Klopp edzőnek lassan el kell kezdenie megmagyarázni, mi is történik a csapattal.