A hét műtárgya

2017. október 25., szerda 21:28

A Juventus a SPAL-lal játszott a hétközi Serie A-fordulóban, természetesen favorit volt a minicsapat ellen, és Federico Bernardeschi ennek megfelelően már 14 perc után megszerezte a vezetést.

A csatár nem csupán gólt lőtt, műremeket gyártott, ahogy jobbal átvette-feltette magának lövésre a labdát, majd ballal a hosszú felsőbe zúdította. A főkamerából nem is látszott rendesen mekkora mozdulat volt.

A fiatal olasz nyárig a Fiorentinában pallérozódott, és ennél jobb gólt nem túl hosszú karrierje alatt valószínűleg még nem jegyzett, de tehetségét látva további mestermunkák várhatóak tőle.

A szünetben 2-1-re vezetett a Juve, Dybala is lőtt egyet, Paloschi szépített. A második félidőben Higuain és Cuadrado is betalált, 4-1 lett a vége. A Juve harmadik a bajnokságban.

(Aki a cím alapján más műfajú cikkre számított, azt az alábbi videóval igyekszünk kárpótolni.)