Röhejes, ahogy a bíró megsérült a Dortmund-Bayern meccsen

2017. november 5., vasárnap 09:00

A Bayern München idegenben, 3-1-re győzte le szombat este a Dortmundot a Bundesliga 11. fordulójában. A bajorok kiváló taktikával győzte le a Dortmundot, egész egyszerűen alig engedte, hogy a hazai csapat átlépje a térfelet, főleg a labdás játékot akadályozta meg.

Rögtön az elején Robben szerzett vezetést, majd a szünet előtt nem sokkal Lewandowski növelte kettőre a Bayern előnyét. Alaba 67. percben szerzett góljával már 3-0 is volt, a legvégén Bartrának már csak a szépítés jutott. A Bayern ezzel négy pontra növelte az előnyét a második RB Leipziggel szemben, amely a Hannovert tudta legyőzni.

A legszebb jelenetek az videóban, a legröhejesebb pedig a képen. Tobias Stieler, a meccs játékvezetője belesérült, amikor meg akarta állítani a labdát, olyan mozdulatot tett, amit tényleg csak mozgás ellen beoltott emberek tudnak. Ápoltatta magát, aztán persze meggyógyult, pont mint a futballisták szokták. Hummels a közelben állt és végignevette az esetet.