Dárdai fiának kulcsszerepe volt a Hertha góljában

2017. december 8., péntek 08:42

Dárdai Pál a kezdőbe nevezte fiát, Palkót a csütörtöki, Östersunds FK elleni Európa Liga-meccsre, és a tizennyolc éves játékos ki is vette a részét a csapat pontszerzéséből.

A hatvanadik percben a Hertha vezetett egy támadást: Dárdai Palkó vezette a labdát, egy pillanatra elvesztette, de aztán szerencsésen visszapattant hozzá. Ezután ugratta ki tökéletes ütemben a csapattárs Mittelstädtot, aki befejezhette volna az akciót, de inkább középre gurított, ahol Pekarik üresen érkezett, és góllal fejezte be az akciót.

A végeredmény 1-1 lett. Dárdai a 77. percben hozta le a fiát, és nemcsak neki adott lehetőséget a fiatalok közül, mert a korábbi német válogatott legenda, Jürgen Klinsmann fiát a kezdőbe rakta, a kapus ezt meg is hálálta, mert a meccs végén tizenegyest fogott.