Még a labdaszedő is megsérült Sallaiék botrányos meccsén

2017. december 12., kedd 08:44

Majdnem három óráig tartott hétfő este az AEL Limasszol–APOEL ciprusi bajnoki rangadó, amelyen Sallai Roland kezdőként lépett pályára. A hazai drukkerek folyamatosan dobálták a vendégek kispadját, ezért a játékvezető a 40. percben félbeszakította a meccset és az öltözőbe küldte a játékosokat.

A huligánok ezután betörtek a pályára, és a biztonságiakkal is csatáztak. Később sem hagyták abba a pirotechnikai eszközök dobálását, és az egyik ilyen az egyik labdaszedőt találta telibe, akiért a mentő ment a pályára. Kórházba vitték, azonban szerencsére csak könnyebben sérült meg, így hazaengedték.

A stadionban majdnem egy óra telt el játék nélkül, a helyzet közel állt ahhoz, hogy a bíró lefújja a meccset. Végül csak folytatták, de ilyen körülmények között gól nem esett, 0-0-val ért véget a rangadó.

A bajnokságban Sallaiék a negyedik helyen állnak, az AEL eggyel mögöttük, egyformán 27-27 ponttal.