Kassai befújta a BL legröhejesebb 11-esét

2018. november 7., szerda 21:49

Kassai Viktor kapta a BL-szerdán a Manchester City-Sahtar Donyeck rangadót. Nívós meccs, a két csapat az utóbbi években rengetegszer játszott egymással a BL-ben, hol az egyik, hol a másik, persze többnyire azért az angolok nyertek, vagy jutottak tovább.

Most is Guardiola csapata került előnybe, David Silva a 13. percben szerezte az első góljukat.

10 perccel később jött az elképzelhetetlen, amit ha mesélnek, nem hisszük el. Szóval nézzük is meg, mi történt:

Szavakban: a citys Sterling vezette a kapusra a labdát, lőni akart, de hatalmasat rúgott a földbe, és orra esett.

Kassai pedig büntetőt ítélt.

A Sahtar-kapus röhögött kínjában, a védő, aki méterekre volt Sterlingtől, nem értette, mi van. A BL-ben videóbíró nincs, így a magyar játékvezető - a 2012-es Eb és a 2017-es Real-Bayern után - harmadszor is lejáratta magát.

Gabriel Jesus odaállt, és berúgta a 11-eset, ezzel vezetett 2-0-ra a City.

A harmadikat Sterling rúgta a 49. percben, a vége 6-0 lett, Gabriel Jesus mesterhármasig jutott.

(Borítókép: Paul Ellis / AFP)