Müller karaterúgással találta telibe az ajaxos fejét

2018. december 13., csütörtök 08:29

Szerdán az Ajax elleni 3-3-as döntetlennel zárta a BL-csoportkört a Bayern München, ami holland ellenfeléhez hasonlóan 10 emberrel fejezte be a mérkőzést.

A hazaiaknál Maximilian Wöber, a vendégeknél Thomas Müller kapott azonnal piros lapot, utóbbi egy brutális belépőért – Nicolas Tagliaficót rúgta fejen, amikor az argentin fejelni próbált.

Müller piros lapot érő rúgása az ajaxos Tagliafico ellen

A mérkőzés egyébként csak Muller kiállítása után indult be igazán, a 82. perc után ugyanis még 4 gól jött, a 82. percben Dusan Tadic büntetőből szerzett góljával 2-1-re átvette a vezetést az Ajax, majd Robert Lewandowski egyenlített szintén tizenegyesből, a 90. percben Kingsley Coman fordított a Bayernnek, a zárást pedig Tagliafico jelentette a 95. percben, amivel 3-3 lett.

Muller a lefújás után szeretett volna bocsánatot kérni Tagliaficótól, be is ment az Ajax öltözőjébe, de már nem találta ott az argentint, akinek így nem személyesen üzent, megerősítve, hogy nem szándékos rúgásról volt szó.