Dárdai: Nem egy szabadrúgás miatt buktuk a két pontot

2019. február 17., vasárnap 10:28

A Hertha nagyon közel állt hozzá, hogy legyőzze a Werdert a Bundesliga 22. fordulójában, de egy 96. perces szabadrúgásgóllal 1-1 lett a meccs vége. Dárdai Pál, a Hertha vezetőedzője csalódottan értékelte a meccset.

Dárdai eddig akárhányszor futott neki a Werder legyőzésének, egyszer sem sikerült, ez volt az ötödik döntetlen, három vereség mellett.

„Nem a szabadrúgás miatt buktuk el a két pontot, az csak szerencsétlen eset volt, viszont már az első félidőben két-három gólt szerezhettünk volna" – értékelt. „Akkor jól védekeztünk, és nem engedtünk teret az ellenfelünknek."

Dárdai szerint a második félidőben viszont már nem tudták ezt folytatni, és a kontrák sem sikerültek. Úgy látta, hogy az utolsó percekben is túl sokat hibáztak.