Olyan „rezsicsökkentés” volt Felcsúton, hogy még a Fradi-szurkolókat is megihlette

2022. október 23., vasárnap 17:38

A szombati Puskás Akadémia–Ferencváros NB I-es bajnoki mérkőzésen (2–4) elment az áram a felcsúti Pancho Arénában. A Fradi-szurkolók ezután egyedi rigmusba kezdtek.

Az áramkimaradás a mérkőzés szünetében volt. Végül sikerült helyreállítani a szolgáltatást, de a második félidő jó negyedórás késéssel kezdődött el.

Addig a stadion szinte teljesen elsötétült, az összes reflektor kihunyt. A Fradi-szurkolók erre rákezdtek egyedi rigmusukra:

Rezsicsökkentés, rezsicsökkentés, igenis van rezsicsökkentés!

– skandálták, amint az alábbi videón is hallható.

A fordulatos mérkőzésen végül a Ferencváros két góllal, 4–2-re nyert a felcsúti csapat ellen, amivel a csapat vezeti az NB I-et a Kecskemét előtt. A Ferencváros kevésbé teljesített jól hét közben, akkor ugyanis az NB III-ban szereplő Iváncsától kaptak ki, a vereséggel pedig búcsúztak a Magyar Kupából.

(Borítókép: Ferencvárosi szurkolók a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában játszott Puskás Akadémia FC – Ferencvárosi TC mérkőzésen a felcsúti Pancho Arénában 2022. október 22-én.  Fotó:  Bodnár Boglárka / MTI)