Érzékeny helyre rúgott a bíró, egy másik focistát sörrel dobtak fejbe

2023. április 2., vasárnap 11:52

Nem akármilyen jeleneteket hozott a mexikói futballbajnokság hétvégéje, két meglepő videó is napvilágot látott.

Az El Clásico Tapatío keretein belül az Atlas és a Guadalajara fordulatos meccsen 3–3-as döntetlent játszott. A vendégek az első fél óra végén már 2–0-ra vezettek, de a szünetre iksszel mehettek a felek.

Az 56. percben Alexis Vega visszavette az előnyt a vendégek számára, az ünneplés viszont nem aratott osztatlan sikert, az egyik néző söröspohara konkrétan az arcán landolt.

A videó a lejátszás gombra kattintva elindul!

A Club América és a León sem bírt egymással (2–2), Fernando Hernández Gómez játékvezető pedig az indulatokkal. A 94. perces vendégegyenlítéssel véget érő meccsen az egyik reklamáló játékost, Lucas Romerót szép szavakkal nem tudta elhessegetni, az érzékeny helyre térdelése viszont már hatékony módszernek bizonyult...

Only in Liga MX pic.twitter.com/mQZz5wEsuJ

— German (@PopOutGerman) April 2, 2023

Két dolgot biztosan megtanultunk mára: még április elsején sem fogunk ünnepelni egy mexikói hazai tábor előtt, illetve kötekedni egy helyi bíróval...