Háromszor is vezetett, mégis pontokat veszített a Valencia

2017. január 9., hétfő 22:48

Hiába vezetett háromszor is a spanyol bajnokság 17. fordulójában lejátszott meccsen a Valencia, a végén 3-3-as döntetlennel kellett beérnie az Osasuna otthonában. Ez a lehető legrosszabb eredmény mind a két csapat számára. A Valencia marad 17., azaz éppen még nem kieső helyen, míg az Osasuna továbbra is az utolsó.

A Valencia a 2. percben szerzett vezetést egy szép kapásgóllal, de öt perc múlva jött az egyenlítés. Az első félidő utolsó percében pedig egy szerencsés öngóllal megint náluk volt az előny.

De csak a 62. percig, mert jött az újabb egyenlítés. Aztán megint a Valencia kezében volt a meccs. A 73. percben harmadszor is vezetett, sőt a 86. percben 11-eshez is jutott, de Parejo kihagyta. Ahogy ilyenkor az lenni szokott, ez megbosszulta magát. Clerc a 92. percben bevágta az Osasuna harmadik gólját, így döntetlen lett a vége.

Spanyol bajnokság, 17. forduló

Osasuna–Valencia 3–3 (O. Riera 7., R. Torres 62., Clerc 92., ill. Munir 2., O. Riera 45+1. – öngól, Montoya 73.)