16 góllal nyert a Győr a kézi BL-ben

2018. október 21., vasárnap 15:57

A címvédő Győri Audi ETO KC 16 góllal győzött a német bajnok Thüringer HC vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, vasárnap Nordhausenben. Az egész BL-mezőnyben már csak a magyar csapat százszázalékos, írja az MTI.

Úgy aratott ráadásul magabiztos sikert a Győr, hogy Tomori Zsuzsanna és Nora Mörk sérülés miatt ismét nem játszhatott náluk. Ennek ellenére már a félidőre sem volt nagy izgalom, a Győr 4-4 után gyorsan ellépett, és a szünetre már 15-11-re vezetett a magyar csapat, ami egy 4-0-s sorral nyitotta a második félidőt, kvázi eldöntve a meccset, így a hajrában a Győr cseréi is lehetőséget kaptak.

Thüringer HC (német)-Győri Audi ETO KC 22-38 (11-15)

a Győr gólszerzői: Bódi, Oftedal 6-6, Brattset, Groot 5-5, Hansen, Kristiansen 4-4, Amorim 3, Fodor 2, Puhalák, Affentáler, Knedlikova 1-1