újságíró Sport rovat

Hány hoki-vb-n jártál életedben9

Hányszoros bajnok a kedvenc csapatod28

Az olimpia eddigi legnagyobb csodája a német hokicsapaté Az olimpia eddigi legnagyobb csodája a német hokicsapaté

Kiverték az elődöntőben a címvédő Kanadát, történetük során először játszanak olimpiai döntőt.

8 órája

Az olimpia legmeghatóbb sztorija a Lillis fivéreké Az olimpia legmeghatóbb sztorija a Lillis fivéreké

Mindhárman az olimpiáról álmodtak. A legkisebb fivér váratlanul meghalt, bátyja viselte síruháját.

február 19. 11:50

Most már tényleg megdöntöttek egy 20 éves világcsúcsot

Az amerikai sprinter, Christian Coleman öt századmásodpercet faragott a 60 méteres síkfutás világcsúcsán.

február 19. 10:03

A téli olimpia tizenötödik versenynapján, szombaton nyolc számban avatnak győztest. A program magyar idő szerint (a sportág után zárójelben, hogy hány számban hirdetnek győztest):

• férfiak, bronzmérkőzés: Csehország-Kanada 13.10

A magyar gyorskorcsolyás az 1000 méter után értékelte saját teljesítményét: "A rajt nem volt jó. Legalább fél másodperc maradt az első 200 méterben. Utána viszont nagyon jól sikerült a hátralévő két kör" - értékelt Nagy Konrád, aki szerint bőven a legjobb húszban végzett volna, ha jól startol.

A svéd és a házigazda dél-koreai csapat jutott be a fináléba női curlingben a téli olimpián. A kétszeres aranyérmes skandináv együttes a pénteki elődöntőben 10-5-re verte a briteket, míg az első dobogós helyükre hajtó rendezők Japánt gyűrték le extra end után 8-7-re. A bronzmeccset szombaton, a döntőt vasárnap rendezik.