Index Vakbarát Hírportál

Koroknai Gergely

-kg-

újságíró Sport rovat

Totális csőd: kézzel rajzolt, girbegurba vonalak az angol videóbírónál Totális csőd: kézzel rajzolt, girbegurba vonalak az angol videóbírónál

A Manchester United teljesen szabályos góljába került a bénázás az FA-kupában.

3 órája

Tizenkét góllal nyert a kézi BL-ben a Veszprém Tizenkét góllal nyert a kézi BL-ben a Veszprém

34-22-re verték a Meskov Bresztet hazai pályán.

3 órája

Lefagyott a védő Neymar cseleitől Lefagyott a védő Neymar cseleitől

5-2-es győzelemmel adta ki magából a PSG a Real-vereség dühét.

3 órája

Zárójelben azt tüntetjük fel, hogy hány számban osztanak érmet az adott sportágban:

Curling

  • férfi selejtező: Norvégia-Dánia, Egyesült Államok-Japán, Svájc-Kanada 1.05
  • női selejtező: Nagy-Britannia - Svédország, Kanada-Svájc, Kína-Koreai Köztársaság 6.05
  • férfi selejtező: Svédország-Japán, Dánia-Koreai Köztársaság, Olaszország - Nagy-Britannia, Egyesült Államok-Norvégia 12.05

Síakrobatika (2)

  • férfi slopestyle selejtező 2.00 és 3.05, döntő 5.15, 5.43, 6.11 
  • férfi ugrás döntő 12.00, 12.29, 12.52

Alpesi sí (1)

  • férfi óriás-műlesiklás (Kékesi Márton, Samsal Dalibor) 2.15 és 5.45

Jégkorong

  • nők, 5-8. helyért: Svájc-Korea 4.10, Japán-Svédország 8.40
  • férfiak, A csoport, 3. forduló: Csehország-Svájc 8.40, Kanada-Koreai Köztársaság 13.10
  • férfiak, C csoport, 3. forduló: Németország-Norvégia 4.10, Svédország-Finnország 13.10

Sífutás (1)

  • 4x10 km-es férfi váltó 7.15

Gyorskorcsolya (1)

  • férfi csapatüldözéses verseny, negyeddöntő 12.00
  • női 500 m 12.56

Bob

  • férfi kettes 1. futam 12.05, 2. futam 13.40

Sílövészet (1)

  • férfi tömegrajtos verseny 15 km 12.15

A program magyar idő szerint (a sportág után zárójelben, hogy hány számban hirdetnek győztest):

Curling

  • női selejtező: Svájc-Svédország, OAR-Egyesült Államok, Japán-Kína, Dánia - Nagy-Britannia 1.05
  • férfi selejtező: Koreai Köztársaság - Nagy-Britannia, Svájc-Norvégia, Kanada-Svédország, Japán-Olaszország 6.05
  • női selejtező: OAR-Japán, Kína-Dánia, Koreai Köztársaság - Nagy-Britannia, Egyesült Államok-Kanada 12.05

Műkorcsolya (1)

  • férfi kűr 2.00

Síakrobatika (1)

  • női slopestyle selejtező 2.00 és 2.52, döntő 5.00, 5.28 és 5.56
  • férfi ugrás selejtező 12.00 és 12.45

Alpesi sí (1)

  • női szuperóriás-műlesiklás 3.00

Jégkorong

  • nők, az elődöntőbe jutásért: Svájc-OAR 4.10, Finnország-Svédország 8.40
  • férfiak, A csoport: Kanada-Csehország 4.10, Koreai Köztársaság-Svájc 8.40
  • férfiak, B csoport: OAR-Egyesült Államok 13.10, Szlovénia-Szlovákia 13.10

Sífutás (1)

  • 4x5 km-es női váltó 10.30

Rövidpályás gyorskorcsolya (2)

  • női 1500 m selejtező (Jászapáti Petra, Bácskai Sára Luca) 11.00, elődöntő 12.13, B döntő, A döntő 13.05
  • férfi 1000 m negyeddöntő (Liu Shaolin Sándor) 11.44, elődöntő 12.43, B döntő, A döntő 13.21

Sílövészet (1)

  • női tömegrajtos 12,5 km 12.15

Szkeleton (1)

  • női 3. futam 12.20 és 4. futam 13.45

Síugrás (1)

  • férfi nagysánc egyéni döntő, 1. sorozat 13.30, 2. sorozat 14.30

5-1-re nyertek, a C csoport másik meccsén a svédek 1-0-ra győztek a németek ellen. Ezzel vége is a mai programnak.

Rovatok