50 találat az Indexről, és a környékéről.

2015. június 6., 20:32
  • Percről percre

Juventus-Barcelona

A Barcelona az esélyese a Bajnokok Ligája-döntőnek, de a Juventus az elődöntőben a Real Madrid eszén is túljárt. Két teljesen ellentétes csapat, de mindketten a triplázásra hajtanak. Kövesse élőben az év legfontosabb meccsét!

2015. május 14., 09:22

Casillas meg mit művelt?

A Real-kapitány a szabálytalan bedobással lerendezte az elődöntő utolsó percét.

2015. május 13., 20:45

Real Madrid–Juventus

Kiesett a Real Madrid, Barcelona-Juventus BL-döntő lesz. A végén Casillas ügyetlensége miatt az utolsó támadási lehetőségét is elveszítette Madrid. Előtte Bale mindent kihagyott, egymaga eldönthette volna, de nem tette.

2015. május 6., 20:45

Barcelona - Bayern München 3 - 0

Két éve a Bayern mészárlást tartott a Barcelona ellen a BL-elődöntőben, de most a rengeteg müncheni sérült miatt fordulhat a kocka. Ez Pep Guardiola első tétmeccse korábbi csapata ellen, a tét tehát nem lesz kicsi Barcelonában. Kövesse élőben a második BL-elődöntőt!

2015. április 21., 20:20

A Bayern szétverte a Portót, a Barcelona csak kiütötte a PSG-t

A németeknek és a franciáknak nagyon kell mennie a továbbjutásért: Neueréknek legalább két gól kell otthon, Ibráéknak viszont hármat kellene lőnie idegenben a Barcának – utóbbi szinte lehetetlen. Élőben a BL-negyeddöntők visszavágói.

2015. április 21., 13:18

Münchenben jöhet a BL-sokk

A Portónak egy gól elég lehet, hogy kiüsse a Bayernt. A 3-1-ről induló Barca-PSG lefutottnak látszik.

2015. április 15., 20:19

Sima Barca-siker Párizsban, elképesztő megleptés a Porto-Bayernen

Két éven belül ötödször találkozik a francia és a spanyol sztárcsapat, a Porto és a Bayern viszont 15 éve nem találkozott. Ibrahimovic és a fél müncheni középpálya is hiányzik, mégis remek BL-negyeddöntőkre van kilátás.

2015. április 14., 20:14

Előnyben a Juve, Madridban semmi nem dőlt el

Az Atlético Madrid már ma tönkre teheti a Real szezonját, a Juventus–Monaco győztese viszont évtizedes kihagyás után kerülne közelebb az újabb BL-elődöntőhöz. Élőben a keddi negyeddöntők.

2015. április 14., 18:41

Diego Simeone megtalálta a Real kriptonitját?

Ancelotti a BL-döntő óta hat meccsen nem tudta legyőzni az Atléticót; legutóbb, februárban már brutális, 4-0-s verést kaptak. A Realnak a szezon legfontosabb meccse lesz az Atlético elleni esti BL-negyeddöntő, ami előtt megnéztük, hogy mitől lehet ilyen fölényben Simeone csapata.

2015. március 17., 20:10

Az Atlético 11-esekkel, a Monaco vereséggel ment tovább

Történelmi fordítás kellene az Arsenalnak Wenger egykori klubja ellen. A Leverkusen is olyat tenne, amit még soha: továbbjutna egy BL-nyolcaddöntőből. Előnyben vannak, de nem lesz könnyű ezt megtartani Madridban. Kövesse élőben a két mérkőzést!

2015. február 17., 20:21

Döntetlenekkel indult a BL-tavasz

A PSG-Chelsea egy éve 3-1 lett, most esélyesebbek Mourinhóék, és végül tavaly is ők mentek tovább. A Sahtar legutóbbi BL-meccse óta nem játszott tétmeccset. Kövesse percről percre!