33 találat az Indexről, és a környékéről.

2019. június 1., 20:44
  • Percről percre

BL-döntő: Tottenham–Liverpool

Egy korai tizenegyessel és egy kései lövéssel nyerte hatodik Bajnokok Ligáját a Liverpool. A Tottenham a 2. perctől hátrányban játszott, helyzetekig jutott csak, de megtörni nem tudta a Liverpoolt.

2019. május 7., 20:52

Liverpool-Barcelona

A Liverpool hihetetlen dolgot vitt végbe a BL-elődöntő visszavágóján. Háromgólos hátrányból indulva megfordította a párharcot. 4-0-val küldte padlóra a Barcát. A továbbjutást érő gólt egy pimasz szöglet végén szerezte Klopp csapata.

2019. május 1., 23:21

A Barcelona 3-0-val a BL-döntő küszöbén

Nehezen indult, de végül simán verték a Liverpoolt otthon. Az angolok sokáig irányítottak, de az egyenlítés nem jött össze Suárez gólja után, aztán jött Messi, és két villanással mindent eldöntött. És megszerezte 600. gólját is.

2019. május 1., 20:46

A Barcelona simán verte a Liverpoolt a BL-elődöntőben

A Liverpool rettentő nehéz helyzetbe került a visszavágóra, pedig egy órán át irányítani tudott Barcelonában. Suárez okos gólt szerzett, aztán Messi villant kétszer, megszerezve 600. gólját a Barcelonában. Eldőlhetett a BL-elődöntő.

2019. április 9., 20:47

Liverpool-Porto BL-negyeddöntő

Az ötödik percben Keita villant, majd Firmino is betalált. A Liverpool támadósora szinte bármikor a védelem mögé tudott kerülni. Jürgen Klopp csapata különösebb erőlködés nélkül nyert.

2019. április 9., 20:43

Tottenham-Manchester City

Egy nem túl emlékezetes meccsen a Tottenham legyőzte a 11-est hibázó Manchester Cityt, amely január 19-e óta először veszített tétmeccset. A Spurs másodszor is nyert új stadionjában.

2018. október 23., 20:46

C. Ronaldo győzelemmel tért vissza az Old Traffordra

1-0-ra verték a Unitedet. A City a Sahtart, a Roma a CSZKA-t intézte el, Szalaiék drámai meccsen hoztak 3-3-as döntetlent a Lyon ellen. A Real éppen csak, de megverte a Plzent a BL-ben.

2018. szeptember 18., 18:46

A 2018-19-es Bajnokok Ligája-szezon első játéknapja élőben

A Liverpool a 92. percben, a hétvégén szemen nyomott Firmino góljával szerezte vissza a vezetést a PSG ellen, és nyertek is. Az Atlético két érvénytelenített góllal is fordított a Monaco ellen. Messiék hengereltek, az Inter a hajrában fordított. Vége a BL első játéknapjának.

2018. augusztus 22., 20:46

Vidi–AEK Athén

Nagyot küzdött a Vidi, de Huszti korai kiállítása nehéz helyzetbe hozta őket a BL-selejtező visszavágójára. Lazovic ugyan szépített a görögök piros lapja után, de így is legalább két gól kell az athéni visszavágón a BL-csoportkörhöz.

2018. augusztus 14., 21:55

Továbbjutott a Vidi a BL-ben, egy párharcra a csoportkörtől

A Vidi kihagyott tizenegyese sem számított a Malmö ellen, nem túl látványos játékkal, de eredményes védekezéssel hozták a továbbjutást érő 0-0-t. Az AEK Athént kell verni a BL-csoportkörhöz. Az EL-csoportkör már garantált.

2018. augusztus 14., 19:47

Vidi–Malmö

Tizenegyest rontva is kiejtette a Malmőt a Vidi a BL-selejtezőből, az EL-csoportkör már garantált, a BL-főtáblához az AEK-et kell majd verniük.

2018. augusztus 1., 19:47

Vidi–Ludogorec

Az idegenbeli 0-0 után otthon furcsa helyzetben kiharcolt emberelőnyben verték a bolgár bajnokot 1-0-ra. A svéd Malmö következik, az sem lesz könnyű párharc.

2018. július 17., 20:04

Mol Vidi–F91 Dudelange

Az idegenbeli 1-1 után 2-1-re verték a luxemburgi Dudelange-ot, de a hosszabbításban két perc alatt háromszor is kieshettek volna a felcsúti meccsen.