19864 találat az Indexről, és 20 a környékéről.

A sokadik ébresztő a Fradinak – de mennyi kell még?

2019.08.14. 10:33 Módosítva: 2019-08-15 07:31:05
741
A Dinamo Zagreb elleni BL-kiesés nem tragédia a Fradinak, a 0-4-es hazai vereség viszont már annál inkább. Rebrov egyéves munkáját viszont nem ez, hanem az Európa Liga-selejtezős párharc árazza majd be. Ott mindenképp kudarc lesz, ha nem jutnak tovább.
Ferencváros–Dinamo Zagreb

2019.08.13. 19:46 Módosítva: 2019-08-13 22:27:55
288
A Dinamo Zagreb a horvátországi 1-1 után megrázta magát, és 4-0-s kiütéssel ejtette ki a magyar bajnokot a Bajnokok Ligája selejtezőjéből. A Fradi az Európa Ligában küzdhet tovább a csoportkörbe jutásért.

augusztus 12., 11:33

Neymar, takarodj! Neymar, takarodj!

A PSG szurkolói elég egyértelműen üzentek a csapat brazil játékosának.
BL: nagyon fontos döntetlennel zárt Zágrábban a Fradi

2019.08.06. 22:01 Módosítva: 2019-08-07 13:24:12
255
A Dinamo Zagreb korai gólja sem roppantotta meg a Fradit, ami a második félidő elején ki tudta használni a horvátok kényelmességét. A zágrábi 1-1-gyel fontos lépést tettek a BL-továbbjutás felé.

augusztus 6., 19:42
  • Percről percre

Dinamo Zagreb–Ferencváros Dinamo Zagreb–Ferencváros

A Fradi nagy nyomás alatt volt a hajrában, de a horvátok ziccerből sem találtak be, így maradt a Fradi szempontjából nagyon kedvező 1-1. A BL-selejtező harmadik körének visszavágóján már a garantáltan az Európa Liga-csoportkörbe jutás lesz a tét Budapesten.
Európa egyik legjobb futballgyára áll a Fradi útjában

2019.08.06. 10:23 Módosítva: 2019-08-07 13:01:38
0
A Dinamo Zagreb sztárok tucatjait nevelte ki, Boban, Šuker és Prosinečki helyét ma már Modrić, Kovačić és Halilović vette át. Bár a klub körül komoly balhék is voltak, a tehetséggondozásban nem nagyon van párja a Fradi BL-selejtezős ellenfelének.

augusztus 2., 18:10

Folyamatosan énekelték, hogy döglött magyar a jó magyar Folyamatosan énekelték, hogy döglött magyar a jó magyar

„Itt volt 200 szurkolónk, akik arra vártak, hogy mikor verik őket agyon” – mondta a káoszba fulladt romániai meccsről a Honvéd biztonsági vezetője, aki ott volt a helyszínen. Ilyen hangulattal még nem találkozott: miközben ment a trianonozás, töméntelen hanggránátot dobáltak a magyar szurkolókra.
Valletta–Ferencváros

2019.07.30. 19:49 Módosítva: 2019-07-31 00:02:38
146
Nyerhető meccsen játszottak 1-1-et Máltában, így 4-2-es összesítéssel jutott a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörébe a magyar bajnok, ami a Dinamo Zagreb ellen folytatja.