Én marha!

2012. október 13., szombat 09:53

A finn válogatott Alexei Eremeko teljesen összezavarodott a pénteki futball-vb-selejtezőn. Kézilabdásnak vagy röplabdásnak hihette magát, kézzel próbálta a grúz kapuba húzni a labdát. Ráadásul már volt sárgája.

Az 59. percben már 1-0-ra vezettek a grúzok, amikor egy jobb szélen vezetett támadás után középre ívelték a labdát a finnek. A beadásra Eremenko emelkedett legmagasabbra, de még ez is kevés volt, és nyújtott karral, akárcsak a kézisek a kínai figuránál, ütött bele a labdába.

A bíró azonnal lefújta a látványosan ügyetlen kezezést, felmutatta a második sárgát, majd a pirosat. Eremenko sem vitatkozott saját hülyeségén, fejét fogva hagyta el a pályát.

A finnek nem törtek meg, három perccel később, tíz emberrel is egyenlítettek Hämälainen góljával, így 1-1 lett a végeredmény.