Ennél rosszabb műesés nincs

2012. november 27., kedd 09:44

A 16 éves Halilovicnak a góllövés már megy, műesése pocsék, de a bíró így is megette.

A horvát bajnokság vasárnapi meccsén az utolsó Zágráb fogadta a Dinamo Zágrábot. A meccsen 1-0-s hazai vezetésnél, a  75. percben állt be a 16 éves horvát csodagyerek, Alan Halilovic, aki már két gólt is szerzett a bajnokságban.

A gólszerzés ezúttal nem jött össze neki, egy nevetséges műeséssel tette emlékezetessé az estét. A 81. percben az ellenfél tizenhatosa előtt kapta a labdát, csinált két cselt, amikor odakapott az egyik védő, ő pedig némi fáziskéséssel elvágódott. A bíró öt méterre se állt, de megadta a Dinamónak a szabadrúgást.

A listavezető az utolsó negyedórában már nem tudott gólt szerezni, maradt az 1-0, de így is nyolc ponttal vezetik a bajnokságot. Halilovicot a napokban a Manchester Cityvel hozták hírbe, az angolok állítólag 11 milliót ajánlottak volna érte, de a klub elnöke azt mondta, ennyiért a bal lábát sem adnák el.