Zoknin támaszkodva vágta be

2013. június 29., szombat 13:27

A Törökországban, elképesztő érdektelenségben zajló U20-as világbajnokságon Mexikó Malit győzte le 4-1-re. A harmadik mexikói gól szokatlan körülmények között esett.

Marco Bueno kiugratásával a kapura törő Jesus Escobozát a mali Boubacar Diarra próbálta megállítani, de csak annyi sikerült elérnie, hogy lerúgta a mexikói cipőjét. Escoboza viszont nem állt le, jobb lábán zokniban továbbrohant, kitartása eredménye szép gól lett, cipős lábával rúgta be.

A D csoportban ez volt az utolsó forduló, Görögország és Paraguay továbbjutott, Mexikó harmadik lett, a szombati meccseken dől majd el, hogy három pontja elég-e a továbbjutáshoz.

Escoboza scored AMAZING GOAL v Mali U20 [Mali 1-4 Mexico] Under 20 World Cup 28/6/2013 Video