Messi most a 90.-ben verte C. Ronaldót

2011. február 10., csütörtök 01:24 | aznap frissítve

Több tucat barátságos futballmeccset játszottak szerdán világszerte, Magyarország Dubajban verte 2-0-ra Azerbajdzsánt.

Anglia 2-1-re fordított Koppenhágában Dánia ellen, a győztes találat Ashley Young első gólja a válogatottban.

Den1-2En

A vb-döntős hollandia otthon könnyedén játszott 3-1-et Ausztriával, a világbajnok spanyolok Madridban csak nehezen, 86. percben szerzett David Silva-góllal gyűrték le Kolumbiát.

Az 1998-as vb-döntő visszavágója volt Párizsban, ugyanabban a stadionban, ahol jó 12 éve Zidane-ék 3-0-ra, most Benzemáék nyertek, 1-0-ra a Real-csatár góljával.

A 2006-os világbajnokság elődöntőjét ismételték meg a német-olaszon.

Klose 59. válogatottgóljára Giuseppe Rossi válaszolt, így a legutóbbi 0-2 helyett 1-1 lett.

A nap meccse a genfi Argentína-Portugália volt, amin Higuain gólját Cristiano Ronaldo egyenlítette ki.

A Real-szélső az utóbbi másfél évben negyedszer játszott Lionel Messivel felálló csapattal, és negyedszer veszített, mert a Barca-támadó a 90. percben betalált, büntetőből.

A nap gólja viszont a svéd Elmanderé, aki Ukrajnának dropból rúgott bombagólt, a vége 2-2.

A felkészülési mérkőzések meglepetése, hogy Luxemburg 2-1-re elverte Szlovákiát.