24 perc alatt lőtt hármat Futács Márkó

2010. április 21., szerda 10:42

Tizedik meccsén a Werder Bremen második csapatában végre betalált Futács Márkó. Ezzel a győzelemmel jó eséllyel a német harmadosztályban maradhat a Werder.

Először volt eredményes a Werder Bremen második csapatában a szezonban a Nancyból érkező Futács Márkó.

A Jahn Regensburgnak viszont mindjárt három gólt is lőtt. A 17. helyen álló brémai amatőrök fontos meccset nyertek, nagy lépést tettek a bentmaradás felé, mert a már kieső Dortmund II-nek hat ponttal van kevesebbje, igaz egy meccsel kevesebbet is játszott.

Az U20-as világbajnokságon bronzérmes, 196 centis csatár góljainak értékét növeli, hogy akkor lőtte az elsőt, amikor 1-1 volt az állás a 63. percben.

Első góljáról úgy tudósít a Kicker, hogy jól érkezett a második hullámban, és biztosan lőtt a kapuba.

Futács a Werder felnőtt csapatának keretébe nem került be, pedig a szezon előtti Szuperkupa döntőn félórát kapott a Wolfsburg ellen.