Három gól, káprázatos Drogba-csel

2010. június 25., péntek 17:03

Az esélyeknek megfelelően Elefántcsontpart azonnal letámadta a KNDK-t a G csoport utolsó fordulójában, az afrikai csapatnak nagy különbségű győzelemmel még lehetett volna esélye a továbbjutásra, ha a brazil-portugál nem döntetlen.

Gól: Észak-Korea - Elefántcsontpart 0 -1

A 14. percben Bokatól kapta Yaya Touré a labdát, majd a 16-os vonaláról nagyon szépen helyzete el a hosszú, jobb alsó sarokba.

Gól: Észak-Korea - Elefántcsontpart 0 - 2

A 21. percben egy baloldali beadást Drogba szenzációsan vett le, majd ráfordult és óriási lövést küldött, ami a felső lécről a gólvonal elé pattant ki. Amíg Drogba reklamált, jött Romaric és öt méterről befejelte, 2-0.

Drogba csele

A 38. percben Drogba fantasztikus csellel csinált bolondot kér koreai védőből, de nem jött senki középen.

Gól: Észak-Korea - Elefántcsontpart 0 - 3

A 82. percben Boka adta be balról, Kalou nagyon szépen lépett ki és gyönyörűen rakta el a kapus mellett. Elefántcsontpart 3-0-ra győzött, de négy ponttal így is kiesett a vb-ről.