Ezt már van der Sar is bent érezte

2011. április 7., csütörtök 15:17

A Manchester United a szerdai BL-negyeddöntőn a 24. percben Rooney góljával vezetést szerzett. A Chelsea a gól után sokat támadott, hogy nem tudtak egyenlíteni, leginkább az a MU-védő Patrice Evra érdeme volt.

Az első félidő utolsó percében Drogba a tizenhatos sarkáról ívelt be. Középen Torres érkezett, aki belérni nem tudott a labdába, de mozdulatával megzavarta a kapust. Van der Sar emiatt rossz ütemben vetődött, a labda elment mellette, de a kapufát találta el.

A kipattanóra Lampard érkezett, aki oxival találta el, de a labda így is bement volna a fekvő kapus felett. Evra viszont visszaért a gólvonalra, és tisztázott, nem lett 1-1.

Evra a 90. perc után is mentett, a tizenhatoson belül elkaszálta Ramirest: a játékvezető úgy láthatta, Evra hozzáért a labdához, nem adott érte tizenegyest.

Evra állította, tényleg hozzáért, de elismerte, szerencséje volt az esetnél, mint ahogy a Unitednek is az egész meccsen.