Bajnok lett Buzsáky, az élvonalban játszhat

2011. április 30., szombat 18:17

A szurkolók már Húsvét hétfőn megünnepelték a Queens Park Rangerst, bár a hazai, Hull elleni döntetlen (1-1) akkor még nem volt elég a feljutáshoz, mert a nagy üldöző Norwich az utolsó pillanatban megnyerte a bajnokiját.

Szombaton viszont már sikerült, ami hazai pályán elmaradt. A Watford ellen 2-0-ra nyert Bernie Ecclestone csapata, amelyikben Buzsáky Ákos negyedórát kapott, és beállása után két perccel lőtte a vezető gólt Taarabt. Smith a 93. percben biztosította be a sikert.

A csapat így már az utolsó forduló eredményétől függetlenül behozhatatlan előnnyel vezet. A QPR-t egy átigazolás miatt pontlevonás fenyegeti, ezért nem mindegy, hány ponttal nyeri meg a bajnokságot.

Pillanatnyilag a második Norwich előtt nyolc pont az előnye, a Cardiff előtt kilenc. Mindkét csapat hétfőn játszik.