Welbeck visszasarkazta, Anderson belőtte

2011. augusztus 22., hétfő 23:21

Simán verte a Manchester United a Tottenham Hotspurt az Old Traffordon a Premier League második fordulójának hétfői zárómeccsén.

A félidő 0-0 volt, a szünet után indultak be a hazaiak, amikor Tom Cleverly remek beadását Danny Welbeck csúsztatta a jobb alsó sarokba. A fiatal csatár a második gólnál előkészített, az utolsó emberig, üres kapuig kijátszott támadásnál ő sarkazta vissza a labdát a gólszerző Andersonnak.

Ryan Giggs csak az utolsó tíz percre fért be a csapatba, de így is gólpasszt adott, jobbal tette Rooney fejére a labdát, aki Welbeckéhez hasonlóan szép gólt fejelt.

A MU kettőből kettőt nyert, ugyanannyi pontja van, mint a vezető Manchester Citynek. A United a következő körben, a hétvégén az Arsenalt fogadja.