Zlatan azt csinált a Palermóval, amit akart

2012. március 3., szombat 20:57

Hárommeccses eltiltása után (Napoli ellen bajnoki után tiltották el, akkor pofon vágta Salvatore Aronicát) három gólt lőtt Zlatan Ibrahimovic a Palermo elleni bajnokin. A Milan-csatár távoli lövésével, lövőcselével sem tudtak mit kezdeni a védők.

A gólgyártást a 21. percben kezdte meg, Robinho lágyan passzolt neki középre, és két védő között 15 méterről a kapuba emelt.

A 31. percben a Milan kontrázott, Ibrahimovic üresen sprintelt az ellenfél tizenhatosáig, ott kapta a labdát, egy lövőcsellel tisztára játszotta magát, és ballal kapu közepébe lőtt.

A négy perccel későbbi harmadik góljánál nem szórakozott sokat, 20 méterre a kaputól felnézett, és a bal felső sarokba küldte.

Az 58. percben még csapattársa, Thiago is betalált, 4-0 lett a végeredmény. A Milan 26 forduló után vezeti az olasz bajnokságot, a Juventus négy ponttal van mögötte, de a torinói csapat két meccsel kevesebbet játszott.