Priskin győztes góllal kezdett az Alanyijában

2012. március 13., kedd 09:47

Priskin Tamás, az Alanyija Vlagyikavkaz csatára győztes gólt lőtt a Torpedónak az orosz másodosztályú bajnokság felsőházi rájátszásának első körében.

A támadó kezdő volt a moszkvai csapat ellen mínusz 3 fokban lejátszott mérkőzésen, első tétmeccsén a 25. percben gólt lőtt: két védő szorításában csavart a kapu bal oldalába (a videón 2:40-nél).

Volt még egy helyzete, a szünetben lecserélték. Több gól már nem volt a meccsen, maradt az 1-0, Priskin bemutatkozása tehát remekül sikerült.

Az Alanyija maradt a tabella élén, a Mordovija Szaranszk két ponttal van mögötte.

A magyar válogatott csatár a téli átigazolási idényben az angol másodosztályból érkezett a klubhoz, felkészülési meccsen már volt gólpassza, és harcolt ki büntetőt is.