Kuranyi ollózásával is távolodik a BL

2012. május 7., hétfő 14:03

A Dinamo Moszkva nem tudta legyőzni a Lokomotivot a vasárnapi rangadón, így nem erősítette meg második helyét, hanem visszacsúszott a negyedikre.

Dzsudzsákék még elérhetik a második helyet, a BL-pozíciót, de ehhez mindenképpen nyerniük kell a nyolcadik Kubany vendégeként, míg sem a Szpartak, sem a CSZKA nem nyerhet idegenben. Előbbi a Lokomotivhoz megy, utóbbi a Rubinhoz, amelyiknek már szintén tét nélküli a meccs.

A Dinamo ötödiknél rosszabb már semmiképp sem lehet, tehát az Európa Liga indulási joga megvan.

Egy esetleges kupagyőzelemmel pedig nem is lenne annyira gyenge a nagy múltú klub szezonja. A kupában szerdán a Rubin Dzsudzsákék ellenfele.

Kuranyi élete egyik legszebb gólját lőtte amúgy a Lokomotivnak, a kapunak háttal ollózta a kapuba labdát, ezzel egyenlített először, majd még egyszer Misimovic egalizált a 92. percben, így alakult ki a 2-2.