Huszti higgadtsága gólt ért

2012. május 14., hétfő 09:42

Szezonbeli negyedik gólja volt talán a legkönnyebb a Zenit szélsőjének, Huszti Szabolcsnak. A válogatottságot két éve lemondó játékos Arsavin helyére állt be az Anzsi elleni utolsó bajnokin. A Zenit már fordulókkal ezelőtt megnyerte a bajnokságot, de komolyan vette az utolsó meccset is, így az Anzsi nem érhetett a dobogóra.

Huszti 787 percet volt pályán az átállás miatt meghosszabbított szezonban, várhatóan távozik, pedig a Zenit a BL főtábláján van.

A BL közelébe sem sikerült jutnia a Dinamo Moszkvának, mivel az utolsó két fordulóban csak döntetlent játszott, előbb a Lokomotiv (2-2), majd a Kubany (1-1) ellen.

Dzsudzsák hatvan percet játszott a Kubany elleni idegenbeli meccsen, amelyiken Misimovic a 94. percben egyenlített. A Dinamo negyedik lett, az Európa Ligában mindenképp indulhat, akárcsak az ötödik Anzsi.

A második, BL-selejtezős helyre a jól hajrázó Szpartak Moszkva futott be.