A Barca 11-esekkel a MU-t is verte

2012. augusztus 8., szerda 22:50

Göteborgban játszott barátságos felkészülési meccset szerdán a Barcelona a Manchester Uniteddel, és 0-0 után tizenegyesrúgásokkal nyert, 2-0. A mérkőzésre pár hónapja egyetlen óra alatt elfogyott mind a 48 ezer jegy, ám a rajongóknak csalódniuk kellett, csak büntetőgólt láttak.

Azt sem a 90 perc alatt, mert a United ugyan rúghatott egyet az első félidő végén, de Rooney lövését védte Valdez kapus.

Ahogy egy hete Párizsban a PSG ellen, újra a Barca volt jobb a szétlövésben, az angolok egyszer sem tudtak a kapuba találni. Háromszor-háromszor próbálkozhattak volna a csapatok az este szabályai szerint, de Nani a lécre rúgta, Ashley Youngét védte Pinto, miközben Xavi és Piqué belőtte, így többre nem is volt szükség.

A meccs embere címet megosztva Andrés Iniesta és Paul Scholes kapta. A Barca továbbra is veretlen a holtszezonban.