Koman végre eljárhatta a kacsatáncot

2012. október 27., szombat 17:09

Az FK Krasznodarban játszó Koman Vladimir első gólját szerezte az orosz Premjer Ligában. A csereként beálló játékosnak egy perc elég volt, hogy egyenlítsen a Volga ellen.

A vezetést még Bibilov szerezt meg a 64. percben egy lapos lövésből, Koman ekkor még a padon ült, csak a 78. percben cserélték be. A Krasznodar támadásánál középre húzodott, és 11-es pont környékéről három védő gyűrűjében felugorva fejelt gólt a 173 centiméter magas játékos. (A videón 2:35-nél.) Első Premjer Ligában szerzett gólját furcsa tánccal, a Gangnam Style-ből ellesett mozdulatokkal, ünnepelte. A végeredmény 1-1 lett. A Krasznodar a 10. helyen áll a bajnokságban.

Koman legutóbb a válogatottban szerzett szerencsés gólt egy távoli lövésével a törökök ellen, a Kransznodarhoz a 2012-es átigazolási szezonban írt alá három évre, többnyire csereként kap lehetőséget.