Köpött, rúgott a 19 éves Real-csatár

2012. október 29., hétfő 12:29 | aznap frissítve

A Real Madrid második csapatában futballozó Jesé eddig csak egy mérkőzésen kapott lehetőséget a nagyoknál, a hétvégén tett azért, hogy jobban megismerjék Spanyolországban.

A vasárnapi másodosztályú meccsen a Sporting Gijon 2-0-ra vezetett a 13. percben, a 19 éves csatár pedig már az első negyedóra végén nem bírta idegekkel. A sportingos Ivan Hernandez lökte fel a Real-játékost, akit Gregory Arnolin taszított arrébb az esés után. A történtek annyira kiborították, hogy dühből belerúgott Arnolinba, de pechére a bíró észrevette, és egyből kiállította.

Jesé ennyivel nem elégedett meg, a pályáról lesétálva az ellenfél felé köpött, el fogják majd tiltani.

A mérkőzést 4-2-re nyerte meg a Sporting Gijon, amely idegenbeli győzelmével feljött a tizenkettedik helyre a másodosztályban.

A spanyol U19-es válogatott játékos 14 évesen került a madridi klubhoz. A nagyok között márciusban kapott lehetőséget, a Real Sociedad elleni 5-1 vége előtt tíz perccel állt be, Cristiano Ronaldót váltotta.