Tőzsér bűnbak lett, 25 perc után lekapták

2012. december 2., vasárnap 15:54

A múlt heti győzelem, az Atalanta idegenbeli legyőzése (1-0) után a Genoa hazai pályán a Chievót fogadta, és mivel augusztus vége óta nyeretlen hazai pályán Tőzsér Dániel csapata, nagyon bíztak benne, egy újabb siker nemcsak átmenetileg tartaná a kieső vonal felett a csapatot.

A Genoa ritka rosszul kezdett vasárnap háromtól, Paloschi 22 perc alatt duplázott, Luigi del Neri edző pedig Tőzsért gyorsan lekapta a pályáról.

A helyére beálló Said szépített, Paloschi viszont berúgta harmadik gólját, így a félidőben már 3-1-re vezetett a Chievo.

A fordulás után Jankovic átmetileg visszahozta a meccsbe a hazai csapatot, sőt Andreolli kiállításával az egyenlítésre is megkapta az esélyt, de Stoian lőtt gólt, ami a 2-4-es végeredményt jelentette.

A déli meccsen a Napoli 5-1-re verte a Pescarát, ezzel üldözi a JUventust, két ponttal áll mögötte a második helyen. Az Inter egy szerencsétlen öngóllal verte a Palermót.