Utolsó 3 percben kapott kettőt a Chelsea

2013. január 30., szerda 23:33

Fordított, ha nehezen is, de nyert a Premier League 24. fordulójában a Manchester United, és újra hét ponttal vezeti a bajnokságot a Manchester City előtt.

A Southampton Jay Rodriguez találatával - Carrick hibája után - már a harmadik percben előnybe került, de Rooney Kagawa ügyes passzából öt perc múlva egyenlített, majd a 27. percben meg is fordította a meccset. Több gól nem esett, maradt a 2-1.

Nagy meccset játszott az Arsenal és a Liverpool Londonban. A vendégek öt perc után vezettek Suarez góljával, sőt, Henderson találatával a 60.-ban már kettővel mentek. A 65.-ben viszont Giroud szépített, a 67.-ben Walcott egyenlített, így iksz lett a vége.

แอิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิ... by footyroom

Csakúgy, mint Readingben a Chelsea vendégjátékának, ám az ennél sokkal drámaiabban alakult. Rafa Benítez csapata Mata és Lampard góljával a 67. percre kettővel elhúzott, és már a hajrában is úgy tűnt, magabiztosan nyer. Érkezett viszont a 87.-ben és a 90. után Fondre, duplázott, és egyenlített.

A Chelsea-t az előző körben is kétgólos vezetésről fogták be, hétvégén a kupában is 2-2-t játszott, csakhogy akkor egyenlített az eredményért a harmadosztályú Brentford vendégeként.

A bajnokság szombaton és vasárnap már a következő, 25. fordulóval folytatódik.