Labda helyett a védő öt fogát rúgta ki

2013. február 26., kedd 12:24 | aznap frissítve

A kolozsvári CFR a Vaslui otthonában lépett pályára a román bajnokság hétfő esti mérkőzésén. A meccsről a kórházba kellett szállítani a hazaiak védőjét, Milanovot, miután a portugál Cadu brutálisan fejbe rúgta.

A 42. percben a hazaiak támadtak, a védő Cadu sprintelt hátra, hogy menteni tudjon. Ahogy a labda közelébe ért, megpróbálta kivágni, de nagyon elkésett, és teljes erőből eltalálta a fejelni próbáló Milanovot, aki egyből elterült a rúgás után.

A Vaslui-játékos rövid időre az eszméletét is elvesztette, Cadu pedig hiába jelezte, hogy nem akarta kiütni ellenfelét, rögtön pirosat kapott, nem is nagyon reklamált. Milanovot le kellett cserélni, a stadionból kórházba szállították, ahol kiderült, öt fogát vesztette el a brutális rúgás miatt.

A CFR kettős emberhátrányban fejezte be az első félidőt, miután a csatár Valente megkapta a második sárgáját. A Vaslui így sem tudott nyerni, maradt a 0-0 a végéig.