Suarez takarásból ököllel ütött

2013. március 27., szerda 12:04

A liverpoolos, balhéiról is hírhedt Suarez kedden sem bírt magával, és egy chilei védőt fegyelmezett meg az uruguayi csapat vb-selejtezőjén (2-0).

A chileiek hazai pályán vezettek, amikor a 33. percben Uruguay rúghatott szögletet. A szöglet előtt egymást gyűrték a játékosok az ötösnél, a Liverpool-csatárának nyakában ott volt a védő Jara, akivel addig taszigálták egymást, amíg Suarez takarásból ököllel odaütött a chileinek, igaz, nem talált be teljesen. A bíró nem vette észre az ütést, Jara sem nagyon reklamált.

A chileiek még a második félidőben is rúgtak egyet, és 2-0-ra nyertek. Győzelmükkel a dél-amerikai selejtezőcsoport vb-kijutást érő negyedik helyén állnak, a legutóbbi világbajnokságon negyedik uruguayiak viszont bajban vannak, csak a hatodikok, az még pótselejtezőt sem ér.